Zwroty i reklamacje

Zwroty produktów w sklepie internetowym


Zakupione w sklepie internetowym ALMAR produkty możesz zwrócić bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania, pod warunkiem, że zwracane produkty nie były używane oraz posiadają oryginalne, nieuszkodzone opakowanie.

Adres do zwrotu

Almar

Wiejska 35a

05-805 Otrębusy 

Wniosek zwrotu można również wydrukować i wypełnić ręcznie 


Reklamacje 


Reklamacji możesz dokonać wypełniając wniosek. O ile jest to możliwe, staramy się jak najszybciej na nią odpowiedzieć.


Wniosek reklamacyjny można również wydrukować i wypełnić ręcznie.

Prawo odstąpienia od umowy


Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Formularz

Skutki odstąpienia od umowy


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, z wyjątkiem kosztów transportu ,  niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 7 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy na wskazane przez Państwa konto bankowe . Towar wysyłacie Państwo na swój koszt .
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ODWIEDŹ NAS NA: